Actueel weer Varsseveld
Laatste update: 2026-04-27 om 14:26 uur
| Temperatuur | 16.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.4 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 14.5 km/u om 12:20 u |
| Minimum temp. | 3.7 °C om 05:49 u |
| Maximum temp. | 17.3 °C om 13:56 u |
| Windchill | 16.6 °C |
| Hitte index | 16.6 °C |
| Dauwpunt | 4.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 46.0 % |
| Zonnestraling | 455.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 909.0 W/m2 om 13:17 u |
| UV index | 2.2 |
| Max. UV index | 3.9 om 13:30 u |
| Zon op | 06:12 u |
| Zon onder | 20:52 u |